Сіде

Тури в Сіде з Києва, замовити відпочинок в Сіде, купити гарячі путівки в Сіде на двох з Києва все включено!


Сіде

Сіде - популярний морський курорт турецького Середземномор'я. Він знаходиться між більшими й не менш улюбленими туристами Анталією і Аланією. Містечко невелике, але в обидві сторони від центру простяглися смужки пляжів і готелів. До того ж, в цю туристичну зону зазвичай включають і прилеглі курортні селища. На відпочинку в Сіде минуле непомітно переплітається з сьогоденням: звивистими вуличками, лабіринтами ринків, ароматом східних пахощів і прагнуть в небо білосніжними мечетями. Курортні зони Сіде - як зерна граната: соковиті, терпко-солодкі і насичені. Безтурботним відпочинок в Сіде зроблять сонячні пляжі, розслабляючий масаж після відвідування турецьких лазень, spa-процедур і пряної кави. Купивши путівку в Сіде ви поринете в атмосферу спокою та сімейного відпочинку.

Путівки в Сіде популярні в сімей з дітьми. В першу чергу через хороші піщані пляжи, по-друге - гарячі тури в Сіде дешевше ніж в сусідній Белек, по-третє: в готелях присутні кращі традиції турецького відпочинку: хороша дитяча анімація, багатий "шведський стіл" з системою "all inclusive", водні гірки та аквапарки. У місті-курорті Сіде і його околицях зосереджена велика кількість історичних, архітектурних і природних пам'яток. Сіде багато років тому отримав негласну назву «музей під відкритим небом». У периметрі міста знаходяться руїни античних міст.


Потрібен дешевий сімейний тур в Сіде з Києва на будь-яку дату, підбір тут:


У турагенції ТурПоіск, можна знайти і вибрати кращий готель на першій лінії, 4 і 5* і відразу ж забронювати гарячу путівку в Сіде все включено на двох за найкращою ціною в Києві. Всі путівки all inclusive можна замовити не виходячи з дому, віддалено. Великий вибір гарячих турів на відпочинок в Сіде, забезпечує підбір кращих цін за всіма туроператорам. Таким чином вам можна купити поїздку за найбільш вигідною ціною і отримати відпустку на відмінному курорті Туреччини. Оптимальна ціна на тур в Сіде з Києва по всім туроператорам, тільки на сайті ТурПошук. Ми пропонуємо тільки найгарячіші тури в Сіде ціни з все включено. Так само акції раннього бронювання, це може істотно заощадити гроші і час.

Contacts

Контакти

Турагентство ТурПошук
Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А, оф. 913

+38(044) 227-02-67
+38(050) 214-89-96
+38(093) 873-47-78
+38(068) 859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00