Мармарис

Путівки в Мармарис з Києва літо, замовити недорогий відпочинок в Мармарисі, купити самий гарячий тур в Мармарис все включено


Мармаріс

Курорт Мармарис - по праву вважається одним з найбільш європейських в Туреччині. З давніх-давен його облюбували англійці і голландці, що безумовно знають толк в якісному відпочинку. Хороший клімат для відпочинку в Мармарисі, навіть в самий розпал літа. Відмінне море в бухті, що закриває від хвиль відкритого моря. Так само важливо для туристів подорожують на відпочинок в Мармарис з дітьми - це пологий, плавний вхід в спокійне море. Прекрасні види на гори сподобаються молодим парам, що хочуть купити гарячий тур в Мармарис. Довга прогулянкова набережна уздовж всього міста, з численними кафе, ресторанами і барами дозволить любителям активного нічного відпочинку сповна насолодитися від путівки в Мармарис.

Тури в Мармаріс, не обмежуються лише одними готелями в межах міста, тут є кілька цікавих і мальовничих місць які варто відзначити для майбутніх планів при купівлі путівки. Мармарис оточують 4 основних курортних центри: Саригерме, Турунч, Ічмелер і Армуталан. Найбільш популярним варто визнати Ічмелер, за його широкі піщані пляжі і термальні джерела. Більш відокремлений і відзначений Блакитним прапором є Турунк. Популярний у сімейних туристів Саригерме, розташований недалеко від аеропорту і орієнтований в першу чергу на відпочинок з дітьми.

За рахунок свого розташування і кліматичних умов, курортний сезон і продаж путівок в Мармарис з Києва, починається трохи пізніше ніж за готелям анталійського частини. Тут довше прогрівається вода, при цьому можливість відпочити за нижчою ціною за рахунок цього буде у всіх охочих, як навесні так і восени


Хочеш знайти недорогий гарячий тур в Мармарис на найближчу дату, дивись, тут завжди багато варіантів:


У турагенції ТурПоіск, можна знайти і вибрати кращий готель на першій лінії, 4 або 5 зірок і відразу ж забронювати гарячий тур в Мармарис все включено на двох або трьох за низькою ціною в Києві. Всі путівки з all inclusive можна замовити не виходячи з дому, віддалено, зателефонувавши менеджеру в наше турагентство ТурПошук гарячих турів. Великий вибір варіантів на кращий відпочинок в Мармарисі, забезпечують ціни відразу по всім туроператорам. Таким чином вам можна вигідно купити путівку в Мармарис дешево в Києві і поїхати у відпустку на відмінний курорт Туреччини. Ми пропонуємо не тільки найгарячіші тури в Мармарис з Києва, а ще й варыанти по акції раннього бронювання, що може істотно заощадити гроші і час перед відпусткою.

Contacts

Контакти

Турагентство ТурПошук
Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А, оф. 913

+38(044) 227-02-67
+38(050) 214-89-96
+38(093) 873-47-78
+38(068) 859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00