Бодрум

Путівки в Бодрум з Києва, замовити відпочинок в Бодрумі, купити самі гарячі тури в Бодрум Туреччина з ТурПошук


Бодрум

Череда робочих буднів виснажує і призводить до занепаду духу, коли ж приходить час планувати відпустку, добре б змінити звичний, стандартний устрій життя. Палаюча путівка в Бодрум з Києва на все включено поверне сили в тіло і врятує свідомість від апатії. Косметичні процедури в готелях Бодрума, води і пейзажі Егейського моря, келих підбадьорливого напою і джаз в ресторанах, а після - нескінченні тусовки на узбережжі. 24-годинний пляжний відпочинок в Бодрумі по гарячій ціні, поміняє день і ніч місцями. Бодрум - самий «тусовочний» курорт Туреччини, столиця нічного життя всього регіону, тут найбільша щільність барів, нічних клубів, дискотек, ресторанів на кілометр. В основних бухтах півострова розташовані селища і готелі, а саме місто Бодрум побудований в самій його центральній частині. Сюди, на відміну від більшості інших турецьких курортів, їдуть в основному не повалятися на лежаку з пивом біля моря з Німеччини, а більш активна молодь зі Скандинавії, Англії та Франції. Сам курорт Бодрум - адреса наймоднішого і стильного танцювального майданчика Європи. Близько опівночі відкриває свої двері галаслива дискотека під відкритим небом «Галікарнас». Промені лазерів виблискують в небо над значною частиною пляжу, скликаючи відпочиваючих для веселощів до ранку.

Візитна картка цього курорту - стара частина міста. Романтичні, мальовничі краєвиди кварталів створюють оригінальну атмосферу Сходу. Туреччина в цьому місці виникає у всьому свєму колориті. А скуштувати відпочинок в Бодрумі сповна вийде на ринку, де не високі ціни і багатий асортимент розташовують до витрат. Тут можна швидко знайти годинник, сонячні окуляри, різноманітні сумки, зроблені за лекалами фірмових виробів. Не забувайте торгуватися і пам'ятайте: якщо будете оплачувати твердою валютою, шанси отримати відчутну знижку збільшуються.


Потрібен недорогий гарячий тур в Бодрум на найближчі дати, дивись тут:


У турагенції ТурПошук, можна знайти і вибрати кращий готель на першій лінії, 4 або 5 зірок і відразу ж забронювати гарячий тур в Бодрум все включено на двох за найкращою ціною в Києві. Всі путівки також трьох і all inclusive можна замовити не виходячи з дому, віддалено. Великий вибір варіантів на відпочинок в Бодрумі, забезпечує найкращі ціни по всім туроператорам. Таким чином вам можна купити поїздку за найбільш вигідною ціною і отримати відпустку на відмінному курорті Туреччини. Ми пропонуємо не тільки найгарячіші тури в Бодрум з Києва, а й акції раннього бронювання на перед, що може істотно заощадити гроші і час.

Contacts

Контакти

Турагентство ТурПошук
Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А, оф. 913

+38(044) 227-02-67
+38(050) 214-89-96
+38(093) 873-47-78
+38(068) 859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00