Белек

Путівки в Белек з Києва, замовити відпочинок в Белеку, купити самий гарячий тур в Белек - курорт в Туреччині з ТурПошук


белек

Белек - досить молодий курорт: розвиватися в туристичному сенсі він почав тільки в 1984 р, а за минулі роки став одним з найбільш знаменитих не тільки в Туреччині, але і у всьому світі. Мінус Белека в тому, що в самому місті і найближчих його околицях не розташовано історичних цінностей. Насправді, ця проблема легко вирішується при наявності авто або готовності витратити трохи часу на екскурсії: курорт розташований між Сіде та Анталією, в обох цих напрямках допитливі туристи знайдуть що подивитися. Плюс Белека - в тому, що тут, як ніде в Турції, популяризується гольф.

Місто знаходиться в регіоні, примітному красою своїх евкаліптових, кедрових і соснових лісів, в яких водяться унікальні види птахів (в тому числі і символ Белека - сова Тіто-альба). Це найпрезентабельніший і, як наслідок, дорогий курорт - молоді тут небагато. Можна сказати, що сам по собі Белек складається передусім з широкого, що простягнувся на 20 км пляжу, покритого грубим і дрібним піском. Купальний сезон триває з травня по жовтень. Найбільша концентрація шикарних готелів 5 зірок рівня делюкс знаходяться саме в Белеку. Кожен хто вибирає гарячий тур в Белек все включено на двох шукає щось особливе і саме тут його побажання будуть реалізовувати максимально. Найвідоміші ланцюжка готелів зі світовим ім'ям, кращий сервіс і якість!


Потрібен кращий тур в Белек на будь-яку дату, дивись тут:


У турагенції ТурПошук, можна знайти і вибрати кращий готель в Белеку на першій лінії, 4 або 5 зірок і відразу ж забронювати гарячий тур в Белек за низькою ціною в Києві. Великий вибір варіантів готелів на відпочинок в Белеку all inclusive, підбір готелів і кращі ціни по всім туроператорам. Таким чином у вас є можливість купити відпочинок в готелі Белека за найбільш вигідною ціною і отримати відпустку на відмінному курорті Туреччини. Ми пропонуємо не тільки найгарячіші путівки в Белек з Києва на двох все включено, але і акції раннього бронювання на перед, що може суттево заощадити гроші і час.

Contacts

Контакти

Турагентство ТурПошук
Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А, оф. 913

+38(044) 227-02-67
+38(050) 214-89-96
+38(093) 873-47-78
+38(068) 859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00