Аланія

Путівки в Аланію з Києва, замовити відпочинок в Аланії, купити самі гарячі тури в Аланію Туреччина з ТурПоіск


аланія

Це мальовниче місце в Туреччині розташоване на маленькому півострові, біля Тороських гір, з безліччю прекрасних лимонних і апельсинових садів. Особливий клімат чудовий для відпочинку в Аланії і прекрасні пляжі створюють неповторне враження. Під курортом Аланія розуміють регіон, що розташований в 20 км на захід і схід від турецького міста Аланія. Сама вона бере початок біля бухти Інжекум трохи південніше Анталії, головного міста всього регіону. Центральна частина самої Аланії лежить на височині коричнево-червоної скелі, що піднімається над самим морем. Саме тут можна знайти відмінно зберішийся з давніх-давен старий замок.

Тури в Аланію затребувані серед всіх мандрівників. Особливу увагу відпочинку тут варто виділити сімейним парам з дітьми. Комфортні піщані пляжі, широка берегова лінія дуже зручно для поїздки з дітьми. Багато готелів 4-5 зірок дає можливість вибрати оптимальну ціну/якість і купити гарячу путівку в Аланію. Серед інших курортів Турції, вартість проживання відносно нижча, що приваблює більше туристів.

Вдале розташування курорту сприяє ранньому початку сезону для поїздок. Раніше всіх інших прогрівається море в Аланії. У той час як Мармарис ще тільки готується приймати туристів, до травневих свят путівки в Аланію вже продаються повним ходом.


Шукаєш недорогий тур в Аланію на будь-яку дату, дивись тут:


У турагенції ТурПоіск, можна знайти і вибрати кращий готель на першій лінії, 4 або 5 зірок і відразу ж забронювати гарячий тур в Аланію все включено на двох за найкращою ціною в Києві. Не проблема якщо ви з Харкова, Одеси, Львова чи інших міст України. Всі путівки на трьох all inclusive можна замовити не виходячи з дому, віддалено. Великий вибір варіантів на відпочинок в Аланії, забезпечує найкращі ціни по всім туроператорам. Таким чином можна купити поїздку за найбільш вигідною ціною і отримати відпустку на відмінному курорті Туреччини. Ми пропонуємо не тільки найгарячіші тури в Аланію з Києва, а й акції раннього бронювання на перед, що може істотно заощадити гроші і час.

Contacts

Контакти

Турагентство ТурПошук
Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А, оф. 913

+38(044) 227-02-67
+38(050) 214-89-96
+38(093) 873-47-78
+38(068) 859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00