Як розрахувати бюджет поїздки на відпочинок - поради і рекомендації

Найактуальніші питання, які потрібно враховувати при плануванні і розрахунку подорожі на відпочинок одному або з сім'єю, незалежно від складності маршруту і дальності поїздки


розрахунок грошей на відпочинок

Майже всі мандрівники, які передбачають поїздку нерідко стають перед проблемою як же обійдеться за витратами відпочинок. Навколосвітня подорож або подорож в тиждень постійно зав'язується з серйозно продуманого бюджету. Головні категорії витрат - Харчування, Проживання і звичайно ж Транспортні витрати. Залежно від масштабів поїздки, дальності і складності самого маршруту, кількості місць які планується відвідати - статті витрат будуть істотно відрізнятися. Не варто забувати що краще сто раз обдумати, ніж потім опинитися в скрутній ситуації з обмеженими можливостями. Незмінно судження ніби передбачити все неможливо, при цьому максимально спланувати і дотримуватися запланованого реально. Подорож і все нове приносить нові емоції, враження які на відміну від грошей залишаться з вами на довгі роки в пам'яті.

Проживання

розрахунок проживання

Майже всі мандрівники обожнюють відпочинок за системою "Все Включено", що досить помітно спрощує прорахунок ціни подорожі. Ви уявляєте, що у вашому готелі "All inclusive" відповідно залишається брати кошти лише на транспорт і непередбачені витрати. Однак є випадки, в ОАЕ наприклад нерідко вимагають залишити завдаток, що віддають вам при виселенні, а в туристичних місцях Європи вимагають заплатити туристичний податок. Тому бронюючи готель, потрібно уточнювати у вашого менеджера такі нюанси, ймовірно, вони і дрібні, проте це підсобить вам розписати найбільш чітку необхідну суму.

Харчування

Харчування на відпочинку

У разі якщо ви мандруєте у відпустку не за программою "Все Включено", то головною заміткою витрат буде власне їжа. Бажаємо направити вашу увагу, що не завжди рентабельно резервувати відпочинок саме за такою схемою, нерідко в Європі чи в Азії ще дешевше брати "сніданки", а їсти в місцевих кафешках і ресторанах. Щоб осмислити потрібно переплачувати за доп блок їжі в готелях, поцікавтеся звичайним чеком в навколишніх ресторанах. Ці дані просто відшукати в tripadvisor або більш точно визначити у вашого менеджера при бронюванні поїздки. Забудь щодо «супердешево» в Індії та їжу за дешево в Азії. Правда, там недорого, проте за всяку благородну вечерю обов'язково потрібно порядно платити. Необхідно відзначити що в Індії розцінки на м'ясне сильно не різняться від європейських.
У разі якщо ж ви плануєте на відпочинок де "All inclusive", завжди залиште маленький запас, що має можливість відшкодувати вечерю в класичному ресторані або напої на випадок екскурсій.

Транспорт

транспортні витрати

З урахуванням витрат на автотранспорт потрібно добре усвідомлювати власний шлях. Якщо ви маєте намір часто пересуватися автотранспортом - витрати на автобуси і поїзди найправильніше планувати завчасно, адже в основному це стандартна цифра в більшості країн. Не забудьте про значимість таксі в мегаполісах, де ви маєте намір побувати! Окремим пунктом обходяться авіаперельоти. Пролетіти між містами завжди добре, дуже швидко, але як правило дорого. У відшукування дешевих авіаквитків є власні Лайфхаки, що повинен розуміти будь-який мандрівник.
Майже всі мандрівники економлячи на готелі, позабувають про доп розтрати на автотранспорт. Напевно це зовсім не страшно, якщо вам світить кілька зупинок в метрополітені або трамваї, але якщо, наприклад, вам доведеться відвідати Барселону і в даному випадку ви відкладаєте відпочинок в Коста Дорада, потрібно врахувати, що подорож виллється вам з 11 по 20 євро в один край. Непоганий метод економити в транспорті - придбати туристичну карту, що сильно поширені в Європі. Деякі з них надають не тільки рентабельність використання транспорту, але і дозволяють відвідувати безоплатно музеї і популярні визначні пам'ятки.

Екскурсії та пам'ятки

Екскурсії та пам'ятки

У новій місцевості завжди тягне подивитися цікаві світлини і відвідати найбільш цікаві екскурсії, тому перед подорожжю не зайве буде дізнатися ціну вхідних квитків до головних визначних пам'яток і посередніми тарифами на поїздки. У численних мегаполісах вже існують екскурсійні автобуси, що їздять по маршруту по самих цікавих пам'ятках. Ціна такого варіанту екскурсій мала і за 1 раз впору вгледіти досить багато всього. 2-ий метод по економії, це скористатися туристичною картою. Перед покупкою уточніть в той чи інший музеї відповідно мапі є вільний доступ або за низькими тарифами, а десь потрібно побувати за доп платіж.

Сувеніри та шопінг

Сувеніри та шопінг

Подарунки та придбання найчастіше найбільш видаткова частина подорожі. Якщо ви укладете необхідну суму попередніх більшості пунктів, то стане зрозуміло на які доп цифри витрат ви в силах потягнути за особистим бюджетом. Магнітики і різна дурниця влетить вам 10-50 $. У разі якщо подарунки неодмінно потрібно привезти для цілої сім'ї, то перед подорожжю пропишіть перелік всіх, кому потрібно придбати і розрахуйте необхідну суму на подарунки для всіх.

Холодний розрахунок і ні краплі оптимізму

У момент формування бюджету нехтуйте оптимізмом. Потрібно розуміти - все можливо стане трохи дорожче, ніж ви думаєте. Займайтеся цим завданням з свіжим розумом, мислите об'єктивно, та не позбавляйтеся внутрішнього аналізу. Ну і заключне, постійно міркуйте про те, ніби є всі шанси появи раптових витрат. У подорожі трапляється будь що і як мінімум потрібно брати кошти, яких достатньо на зворотний авіаквиток до дому. Даний запас ви зможете утримувати на банківському рахунку, щоб не водилося спокуси їх витратити.


Готові рішення для безтурботного відпочинку, можна знайти в пошуку онлайн, де пакетні тури з включеним перельотом сформовані для туристів що не бажають витрачати сили і час на планування:

Contacts

Контакти

Турагентство "ТурПошук"
Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А, оф. 913

+38(044)227-02-67
+38(050)214-89-96
+38(093)873-47-78
+38(068)859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00