Рейтинг найцікавіших місць в Єгипті, travel must see!

Найцікавіші місця в Єгипті для мандрівників. Які цікаві дива варто відвідати і що подивитися?

Піраміди Гізи

Пирамиды Гизы

Піраміди Гізи - єдине з 7 чудес світу, що збереглися до наших днів. Цьому сприяло їх географічне положення, головне в тому, що протягом багатьох років піраміди були поховані під піском, а в 19-му столітті тільки почали викопувати і вивчати. Піраміди дійсно хвилюють уми вчених і туристів. Все ще важко уявити, що 2,5-тонні блоки були підняті без сучасної техніки. Висота найвищої піраміди - піраміди Хеопса - становить 137 м, що можна порівняти з 50-поверховим будинком, на будівництво якого пішло близько 20 років. Піраміди грали роль гробниці фараона і являють собою серію довгих вузьких коридорів і невеликих кімнат, де останки фараонів, їх оточення і багатство, яке він «ніс», збережені в прийдешньому світі. Зараз дуже мало залишилося від первісної форми пірамід, але воно того варте.

Статуя Cфінкса

Cфинкс

Ще одна визначна пам'ятка, не менш цікава - зовсім поруч з пірамідами - статуя Сфінкса. Сфінкс - істота з жіночою головою, ногами і тілами лева, крилами орла і бичачим хвостом. Ця статуя викликає більше запитань, ніж відповідей, тому що ми не знаємо, коли і ким вона була побудована, яку роль вона виконала і коли вона втратила ніс. Тому туристи і вчені приїжджають сюди в надії, що деякі з секретів Сфінкса будуть розкриті.

Місто мертвих в Луксорі

Луксор

Місто Луксор розділений на дві частини: долина живих і долина мертвих. У долині мертвих знаходиться найбільший в світі некрополь, храм Хатшепсут, похоронний храм Мединет Абу і колоси Мемнона. Стародавній некрополь з'явився тут за часів правління Тутмоса I. Він сподівався, що якщо він побудує свою гробницю вдалині від великих міст, вони не знайдуть її і не пограбують. Всі лідери, що послідували їх прикладу, будували тут могили протягом 500 років. Всього в Долині Царів налічується близько 40 гробниць. Зараз лише деякі з них відкриті для відвідувачів, але навіть цього буде достатньо, щоб ознайомитися з віруваннями і способом життя древніх єгиптян. Тут ви можете побачити стародавні ієрогліфи і різні статуї тисячоліть. Храм Хатшепсут в долині мертвих займає особливе місце. Цей храм вирізаний зі скелі і має незвичайну структуру, яка відрізняє його від всіх інших будівель того часу. Хатшепсут була мудрим і хорошим лідером, тому єгиптяни все ще поклоняються їй, і деякі думають, що бажання виконуються в храмі. Тому вони приходять сюди, щоб попросити милості і допомоги.

Єгипетський музей у Каїрі

Египетский музей в Каире

Найбільша колекція давньоєгипетської культури і історії зберігається в Каїрському музеї. Кожен повинен відвідати цей музей, оскільки він представляє основу нашого сучасного життя і наших знань про світ. У Каїрському музеї зберігаються 11 мумій фараонів, 3 саркофаги (один з яких важить 110 кг золота) і багато хто з найбільш ексклюзивних предметів домашнього ужитку.

Гора Мойсея

Гора Моисея

Якщо ви думаєте про відпочинок на Синайському півострові, вам також буде чим зайнятися. Наприклад, одним з найбільших святилищ є гора Мойсея. Згідно з легендою, саме тут Мойсей ознайомився з 10 святими заповідями від Бога. Ось чому паломники їдуть сюди, щоб доторкнутися особисто до святості даного унікального місця. Кажуть, якщо ви зустрінете промені світанку на самій вершині гори, всі гріхи ваші будуть відпущені. Шлях, природно, не найлегший, візьміть з собою легкий але теплий одяг. Але всі ці перепони на шляху будуть з лишком винагороджені, коли ви споглядаєте світанок.

Храм Карнак

Храм Карнак

Храм Карнак є найбільшим храмовим комплексом в стародавньому Єгипті. Дивно, що він був зведений за 13 століть. Крім того, кожне керівництво правило і доповнювало його як завгодно. Таким результатом і вийшло, храм утворюється з 33 кімнат і залів, приурочених богам Амону, його коханій дружини Мут і для рідного сина Хонусу. Місце виглядає як лабіринт, а в колонах з написами ви можете побачити безліч стародавніх малюнків. Наприклад, є кімната, присвячена дивовижним рослинам і місцевим тваринам. Ми рекомендуємо вам прийти сюди з організованою екскурсією, гіди детально розкажуть і покажуть вам всі секрети цих незвичайних лабіринтів і повідають таємні знання відображені на древніх графіті.

Храм Абідоський

Храм Абидосский

Храм в місті Абідосс трохи обділений загальною увагою мандрівників через його не зовсім зручне розташування. Однак тут є на що схилити погляди. Фараон Seti I і його син Рамзес II побудували храм як подарунок богу підземного світу Осирису і 6 іншим найстарішим єгипетським божествам. Ви також можете побачити тут знаменитий «Список Абідоса», галерею абсолютно всіх лідерів, які були біля витоків першого світу. Саме цей зал в деякому роді допоміг вченим скласти точну послідовність всіх лідерів старого Єгипту і дала зрозуміти безліч загадок цієї давньої цивілізації.

Абу Сімбел

Абу Симбел

Абу-Сімбел вважається одним з найбільш чудових по масштабах храмів в Єгипті. Він включає в себе два храми, великий і маленький. Велику споруду присвячувалося Рамзесу II, другий трохи менше - його нареченій Нефертарі, що діє в ліку богині давнину Хатор. Найзначніша особливість даного храму в тому, що зведення та конструювання було з вражаючою точністю. Двічі на рік, 21.03 (день появи на світ фараона) і 21.09 (день його сходження на престол), о 5 годині 58 хвилин промені світла висвітлюють вигляд скульптури Рамзеса II, розташованої в центрі храму. Щоб здійснити це, ви повинні володіти надзвичайно точними знаннями, що вказують, що єгиптяни тих століть були надзвичайно розумною цивілізацією.

Храм на честь богині родючості Хатор в Дендері

Хатор в Дендере

Якщо ви збираєтеся на екскурсію в Луксор, покуштуйте також храм Дендери. Він був зроблений в першому столітті до нашої ери. Дуже вражає греко-римським частинкам, які в ньому містяться. Єгипетські знаки і образ римських імператорів відмінно співіснують на стінах і арках. Для всього, що тут є і заслуговує на особливу увагу, вважається, тут описаний перший календар знаків зодіаку.

Святої Катерини монастир

Святой Екатерины

Ще 1 унікальне і цікаве місце на карті - монастир Найсвятішої Катаріни. Згідно з легендою, саме в цьому місці Господь Бог зглянувся йому у вигляді купини неопалимої. Саме тут було зведено церкву Святої Катерини. До речі, сама купина реально існує до цих пір, і спроби пересаджувати його в інших товарних позиціях не були успішні. Монастир має 12 каплиць, сад, кухню і величезну бібліотеку, яка є другою за величиною після Ватикану. Тому саме відвідування цього монастиря є дуже цікавим заходом.

Contacts

Контакти

Турагентство "ТурПошук"
Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А, оф. 913

+38(044)227-02-67
+38(050)214-89-96
+38(093)873-47-78
+38(068)859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00