Курорт Ель-Гуна в Єгипті - це окремо взятий світ

ель гуна

Варто тільки згадати про пляжний відпочинок, відразу в голові спливає картинка з Єгипту. Сонце, пісок, Червоне море, безліч різноманітних готелів, коралові рифи і так далі. Як правило ніхто і не замислюється і сприймає все курорти як один, без особливих відмінностей і по стандартам все включено.

Тут варто зробити паузу і задуматися. А чи всі ми знаємо про типовий Єгипет, чи всі курорти настільки схожі між собою? Більшість популярних місць мають загальні риси, але на тлі всіх можна виділити один. Абсолютно не типовий для тутешньої пустельної місцевості. Не схожий на інші за багатьма параметрами. Звичайно ж це Ель Гуна, зі своєю неповторністю і унікальностью. Прекрасние фото курорту не залишить байдужим нікого. Тільки подивися на карту з висоти, кілька фотографій і відразу захочеться в тур поїздку на відпочинок.отль шератон эль гуна бунгало

Курорт Ель Гуна (El Gouna) не відноситься до стародавніх міст, а навпаки, новий абсолютно штучно створений райський куточок. Один з єгипетських олігархів. Вирішив створити, щось унікальне і прекрасне, райський куточок на своїй землі. Зовсім недалеко, в тридцяти кілометрах від курорту Хургада було знайдено відмінне місце. За його задумом відпочинок тут повинен був бути унікальним, але в свою чергу схожим на італійську Венецію, тільки більш зелений і чистий і названий на мапі Єгипту El Gouna. До початку будівельних робіт тут були зовсім необжиті безлюдні місця, в оточенні чистих лагун з прозорою водою Червоного моря між піщаними мілинами. Задум був дуже грандіозний, вимагав витрат і часу. Для втілення ідей мільйонера, був притягнутий американський архітектор Майкл Грива, який свого часу працював над проектом Діснейленду у Флориді. Курорт El Gouna поєднала в собі яскраві риси сучасної архітектури і давньоєгипетські мусульманські мотиви.el gouna бунгало на воді Єгипет

Згодом на місці пустелі виник прекрасний архіпелаг острівців, які в свою чергу стали швидко розвиватися і забудовуватися. Все велося згідно строгому проекту, без особливої ​​масової забудови. Споруди виконувалися в теплих тонах, в стилі невеликих веж з куполами. Звичайно ж тут розмістилися багато хороших 4-5 зіркових готелів місцевих і зарубіжних готельєрів, які і зараз продають тури в Ель Гуну зовсім недорого. Поступово між острівцями почали курсувати човни і зводитися мости для наземного руху. Єгипетська Венеція - Ель Гуна згодом почала приносити свої дивіденди власнику. Почали приїжджати заможні туристи з усього світу в пошуках тиші і спокою на березі Червоного моря. Відокремлені місця відмінно поєднуються з можливістю позасмагати і купатися далеко від шуму. Звичайно ж, створювалися всі найбільш комфортні умови, де можна не тільки спокійно відпочити, а й активно повеселитися.

У всіх свої розваги, для заможних гостей що відпочивають на курорті зробили найбільший на красноморского узбережжі гольф-клуб, що налічував близько 18 лунок. Всі умови як для новачків так і для професіоналів даного спорту. Одних можуть навчити, а іншим запропонувати гідний сервіс і умови для гри. Дуже затребуваним і цікавим є дайвінг на Червоному морі. Ясна річ як на престижному курорті обійтися без цього. Кожен може як відразу відправитися на занурення або ж спочатку пройти ознайомлення і вступний курс в спокійній обстановці, в великому акваріумі. Далі йдуть дивовижні зустрічі з підводними мешканцями біля коралових островів. Різноманітні риби, всілякі коралові мешканці, каракатиці з крабами - це досвідчених гостей напевно не завжди здивує. Тому на відпочинку в Ель Гуні є щось цікавіше, типу затонулих кораблів, може бути навіть зі скарбами на борту. Яке по теорії могло залишитися в спадок від піратів, але більш імовірно було спеціально підготовлено для туристів, які приїжджають по путівці на відпочинок в Ель Гуну. Звичайно ж справжній скарб давним-давно могли дістати на сушу, але в даному випадку залишаючись на дні, така родзинка приносить більше прибутку. Відмінні фото виходить в Ель гуні, як на землі так і під водою.

el-gouna кораловый риф фото

Список розваг на цьому не закінчується, екскурсій в Ель Гуні предостатньо. Поряд величезна пустеля Сахара і неосяжні простори пісків, звичайно ж активний відпочинок модно організовувати і сюди, чим і займаються місцеві. Захоплюючі поїздки на квадроциклах, джипах або навіть на конях і верблюдах по пустелі додав перчинку в звичайний відпочинок на спокійному курорті Ель Гуна в Єгипті.

Варто тільки згадати про пляжний відпочинок, відразу в голові спливає картинка з Єгипту. Сонце, пісок, Червоне море, безліч різноманітних готелів, коралові рифи і так далі. Як правило ніхто і не замислюється і сприймає всі курорти як один, без особливих відмінностей і по стандартам все включено.

 

Contacts

Контакти

Турагентство "ТурПошук"
Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А, оф. 913

+38(044)227-02-67
+38(050)214-89-96
+38(093)873-47-78
+38(068)859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00