Дивовижні місця Греції, що потрібно відвідати всім

1. Печерне озеро Меліссані ок. Кефалонія

Печерне озеро Меліссані ок. Кефалонія
Величезна печера з мимовільними розмірами передбачає, що ви перебуваєте біля воріт підземного царства Аїда, а підземний водойму - нічим іншим, як річка Лета, відома багатьом по міфах. Це надзвичайне природне місце знаходиться на вищезгаданому о. Кефалонія, що є частиною Іонічних островів. Якщо хочете, неважко відшукати печеру з озером під землею, так як тут збираються тисячі туристів, охочих у всіх відносинах зв'язатися з багатющою місцевістю. Дзеркально чиста вода становить неповторне враження, де можна побачити навіть найдрібніші деталі дна озера. Коли ви плаваєте по озеру, здається, що вона висить у повітрі. Бірюзова поверхню з'являється лише іноді, коли веслом торкаєшся поверхні.

2. Метеори монастирі

Метеори монастирі
Згідно з давньою легендою, ченці обирали неприступні скелі Фессалії заздалегідь до п'ятого століття, коли вони коротали час, молячись і ведучи життя відлюдника. На високих платформах віруючі днями молилися, намагаючись відмовитися від темного минулого і дізнатися справжню цінність буття. Незвичайне зображення скель, що виділяються на небі, доповнюється великими кам'яними монастирями, як ніби вони прагнуть до небес. Здається, що будівлі були розкопані в брилі скелі. Додайте неймовірні світанки і заходи до цього захоплюючого образу. Храмовий ансамбль "ширяє в небі" включає в себе кілька будівель. Кожне споруд неповторно і має багато незвичайних фактів у власній багату історію.

3. Аргіруполі, Ретимно

Аргіруполі, Ретимно
Село Аргируполи, побудована на місці стародавнього міста Лаппа, знаменита своїми водними шляхами і водоспадами, розриваючи скелі, які вистилають стародавні римські акведуки. Безпосередньо біля водоспаду є кілька доступних таверн. Поселення також знамените своєю архітектурною частиною: при зведенні будинків часто використовувалися витратні матеріали старих зруйнованих будівель. О пів на будинків може бути помітний підлогу давньоримських будов або колонада стародавнього храму. Між основних архітектурних скарбів Аргируполи є невелика церква, розташована в печері, де розташовується один з каскадів, і старий некрополь.

4. Містера - місто на кручі, Пелопоннес

Містера - місто на кручі, Пелопоннес
«Мертвий» селище Містера, званий візантійської Помпеї. Цей унікальний і незвичайний місто знаходиться на схилах гори Тайгет і пропонує чудовий вид на всім відому долину Лаконика. Це укріплене місто унікальної краси. Красиві церкви з 14 по 15 століття з безліччю фресок в поєднанні зі строгістю середньовічних фортець. Зруйновані палаци і вузькі алеї давно закинутих житлових секторів створюють унікальну і незабутню атмосферу. Тут ви відчуєте палацовий ансамбль, замок і незліченно красивих візантійських соборів з розписами 13 і 14 століть, монастир Пантанаса, де мешкають лише пару монахинь, саркофаг гробниці, собор Святої Дмитро в 1311, де знаходиться музей Містера.

5. Самарійска ущелина, Крит

Самарійска ущелина, Крит
Круча Самарія розташована в центрі унікального національного заповідника Криту. Це ще одне з найбільш важливих місць Греції. Близько 16 км, ущелині було вигострить білої водою маленької річки. Відвідавши це дивовижне місце, ви в силах побачити безліч різновидів птахів і квітів і навіть унікальних видів кри і критських кіз, які живуть тільки в парку. Найбільш обговорювана пам'ятка тут - дуже мілка частина ущелини, звана воротами. Стіни тут здіймаються більш ніж на 300 метрів, а відстань між ними складає всього 4 метри.

6. Гора Афон

Гора Афон
Святиня Афон, знаходиться в Македонії та північній частині Греції, представляє собою височина і півострів, населений тільки одними лише чоловіками. Жодна жінка не може увійти в це дивовижне місце, яке належить молитві, медитації і духовності. Священна Гора - десь греки називають це сьогодні. Насправді, це частина самої держави під грецьким початком. Гостям потрібні спеціальні перепустки для в'їзду в регіон, але всього лише 110 осіб можуть відвідувати його щодня, 100 з яких зобов'язані сповідувати православну віру. Якщо бюрократія вас не турбує, відвідати Афон і його 20 монастирів - дуже захоплююча пригода. Тут ви також отримаєте можливість придбати подарунки для жінок, які очікують вас за межами цього святого місця в світі.

7. Стародавня Спарта, Пелопоннес

Стародавня Спарта, Пелопоннес
Lacedaemon, називають ще Spartu, вважається ще однією родзинкою півострова Пелопоннес. Антична історія, збережена в цьому надзвичайному прикладі аристократичного устрою, прописана в Іліаді. Мандрівники захоплюються храмом Афіни Халкіоікос, дивовижною Ротондою і древнім Театром, що збереглися з спартанських епох. Спартанська армія увічнила не тільки це місце, але і освітній стиль молодих поколінь, їх міцну фізичну зрілість, звідси й походить ім'я: спартанське освіту, яке зміцнюється і триває, є Основне значення цього методу. тренування справжніх бійців.

8. Ія, Санторіні

Ія, Санторіні
Грецький населений пункт Ія (Oia) є найромантичнішим містом Санторіні. Білий містечко практично виходить на кальдеру. Старі вітряки, тераси, сходів, купола, арки які збиралися на обриві прірви, як ніби вони нахилялися. Місто було частково пошкоджено землетрусом 1956 року народження, але незабаром був відновлений у своєму первісному вигляді. Крім мальовничій кальдери самого міста, варто відвідати морський музей і замок Венеції. Прогулюючись по місту, ви можете відвідати безліч сувенірних магазинів і ювелірних прикрас. Але найголовніше в Ія - це, звичайно, чудові види: блискучі вулкани в бухті, красиві романтичні заходи, які, мабуть, невідомі по всьому світу...

9. Навага - Бухта Контрабандистів

Навага - Бухта Контрабандистів
Назва бухти Навахо (наваги) перекладається з грецької як «крах», і не зовсім: в 1983 році біля бухти зазнає аварії контрабандний корабель «Панагіотіс», який незаконно перевозив цигарки в Італію. , Коли вони виявили злочинців, вони швидко сіли на кораблі і покинули корабель, зануривши її з товарами. Одного разу, під час великого шторму, корабель Panagiotis сів на мілину в затоці, де він і залишився сьогодні. Місцева влада вирішили не звільняти затоку від останків корабля, який притягує туристів як магніт. Вони з задоволенням оглядають, захоплюються, фотографують поруч з ним і навіть залишають написи на шасі корабля, вкриті іржею.

10. Кносський палац

Кносський палац
Один з величезних і красивих місць на Криті (180 х 130 метрів 1000 кімнат) був зведений урахуванням всіх технологічних результатів тієї пори: кімнати опалювалися, була каналізаційна система. Це одне з найбільш впізнаваних пам'яток Криту, що відвідує безліч туристів. І знову все в правильній формі - ми думаємо, що це відомий лабіринт, де жив Мінотавр. Учасники версії говорять на дуже складний план споруди і його гігантські розміри.

Contacts

Контакти

Турагентство "ТурПошук"
Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А, оф. 913

+38(044)227-02-67
+38(050)214-89-96
+38(093)873-47-78
+38(068)859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00