Червоне море під водою з коралами

червоне мореПідводна різноманітність в Червоному морі уникальніша ніж здається на перший погляд. Кораловий риф і глибоководна флора і фауна з'єднуються в "фасад", який на глибині, ближче до дна повсюди обжитий. Мандрівникам і туристам в Хургаді легко самому, своїми очима подивитися великий потоплений корабель. Занурення до нього дає дайверам і самому дайвінгу тривожну спокусливість.
Торкнутися своїми руками принади Червоного моря - моя стара заповітна мрія. Чому аквалангісти, побувавши один раз, стають абсолютними наркоманами і існують від занурення до занурення, від подорожі до мандрівки. Напевно, десь в глибині душевної я теж трохи можливо залежний наркоман - і тому не зуміла втриматися від такого спокусливого шансу дайвінг-центру поїхати знову на 4 дні в Єгипет заради занурення на потоплений "Салем". Розгадка цієї катастрофи до нашого часу не розгадана. Мабуть, не допливши до землі Єгипту зовсім небагато - близько 500 метрів, судно раптово затонуло, забравши з собою життя п'яти сотень людей

Ми жадали зняти повноцінну кінокартину про "Салемі". Переправним пунктом для нашого супроводу стало курорте містечко Хургада, що прийняла нас в +20 і непроглядній вечірній темряві. Веселі араби по шляху до нашого тимчасового дому - готель "Intercontinentall" з проміжком в 30 сек. пропонували відібрати мене в гарем (число викупу підіймалося до тридцяти верблюдів). В цей же вечір ми навалили речі і обладнання і далеко за північ на 2-ух яхтах вийшли в чисте море. Спали всі ніби убиті. Грядущий день почався о 6 годині ранку. Невелика зустріч: ми обговорюємо ділянку занурення. Температура води - +22. Безмежне бажання спати, тому краще відразу ж занурюватися в море, а потім одягнутися в купальний костюм "мокрий", тобто пропускає воду, пятиміліметровий гідрокомбінезони - через 2 секунди цілком зігрівають. Обмундировували на всю тягар дайверській необхідного обладнання на собі (30 кг - камера з повітрям плюс ще спецгрузовой пояс - кг 8) і випадаю в гладь моря, стримуючи правої рукою датчик-регулятор і маску, щоб їх не збиває при зануренні.

Небезпечні Мешканці ПІДВОДНОГО СВІТУ ЧЕРВОНОГО МОРЯ
Скорпеновидні. Риби протяжністю 30-40 см. Чи вважаються особливо чудовими жителями коралових рифів. Обожнюють малюсінькі бухти і тихі заводі. Малорухливі, схожі на пучки водоростей. Деякі види можуть занурюватися в пісок. У плавцях укриті токсичні шипи. Токсини мати відношення до групи сильнодіючих на людей.

Муренові. Стикається 119 варіантів, деякі з них небезпечні. Фігура має звивисту форму, грудних плавників немає, шкіра позбавлена луски. Нападають на свою здобич з засідки. Спочатку мурени небезпечні як величезні хижаки. Своїми гострими зубами вони можуть заподіювати довго не заростачі рани.

Коралові поліпи. Звичайний розмір актинії - 7 см, забарвлення червона, рідше темно-жовтувата або зелена. Мешкає на невеликих глибинах. Небезпечні.

Ось такі прекрасні і небезпечні істоти зустрічаються на відпочинку в Єгипті. З ними доводиться рахуватися не тільки купивши гарячий тур до Єгипту, але коли повноцінно працюєш не покладаючи рук. Бути на чеку стоїть щоб потім не втратити багато часу на відновлення і співчуття що сам винен, адже ми більше гості в тому незвіданому морському світі!)

Contacts

Контакти

Турагентство "ТурПошук"
Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А, оф. 913

+38(044)227-02-67
+38(050)214-89-96
+38(093)873-47-78
+38(068)859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00