All inclusive в Туреччині, що варто знати

all inclusive турція

Кожен хто збирається до Туреччини де система харчування все включено є стандартною. Інших варіантів ніхто і не розглядає як правило. Але все ж місцеві готелі з кожним роком намагаються вигадувати щось своє, нове щоб здивувати клієнтів і привернути увагу новими формами в назвах. З'являються додаткові приставки ultra, hi class, super all inclusive, що відображає нововведення і певні спади і підйоми в стандартах обслуговування. Чим же вони відрізняються і що варто знати про турецький all inclusive перед плануванням кожного майбутнього виходу кожного дорожнього шляху? Детально розуміємо основні характеристики та відмінну доступних варіантів в турагентствах.

Знайти тур?

Концепція All

Не потрібно нагадувати, що в Туреччині all inclusive позначається більш короткої абревіатурою all, що прийнято вживати в туризмі як турагентам, так і всім туристам. Все це відноситься до системи живлення на території готелю. Умовність позначає, що разом з проживанням в вартість туру входить повноцінне триразове харчування, як правило, за системою шведський стіл, закуски на барах і ресторанах протягом для, а так само напої. Більше звичайно всіх приваблює сторона з безкоштовними напоями як безалкогольними, так і алкогольними, що можна вживати в необмеженій кількості. Стандарту і державного регулювання для всіх немає, яке і що повинно входити в набір все включено. Всі умови залежать від керівництва і адміністрації готелю і мережі готелів, до якої вона відноситься.

Якщо розглядати по різного рівня готелям можна визначити деяку динаміку в зростанні зірковості і якості того ж все включено. Наприклад для готелю 3 *, харчування All має на увазі - триразове харчування по системі шведський стіл, з полуднем (подаються чай, кава, снеки, закуски холодні або гарячі), входять безалкогольні напої і алкоголь місцевого виробництва (в основному пиво, вино, віскі або ром), проводяться анімаційні програми на території, можна користуватися додатковими послугами (тренажерний зал, теніс, сауна, турецька лазня і т.д.) якщо таке є. Далі варто відзначити, що в готелях 4-5 зірок перелік щодо того ж, тільки додаткових послуг буде більше.харчування все включеноВсе залежить від готелю і що в нього є. З харчування буде більш різноманітний вибір страв та закуски подаються частіше і на кількох барах чи ресторанах. Так само варто відзначити, чим вище зірковість готелю тим більше вибір алкогольних напоїв і їх якість.

ultra all inclusive Вище рівнем буде Ultra All Inclusive, але кардинальних відмінностей ви може і не відчуєте не знаючи про що мова. У більшості готелів це проявляється тривалістю обслуговування по харчуванню, а так само додатковим набором алкогольних напоїв. Можуть входити крім місцевого виробництва, так само імпортні як розливні так і в пляшках напої. Певного стандарту в асортименті немає. Все визначається самою адміністрацією готелю. Так само не буває шаблону по стандартному набору додаткових послуг та ступеня їх «безкоштовності», що входять у вартість. Одні наливають цілодобово, інші тільки до 12 ночі наприклад. Хтось включає користування турецькою лазнею, тренажерним залом, можливо навіть водними моторизованими видами спорту в ціну. Відзначити варто що менеджмент в праві змінювати концепцію кожен сезон, якщо вважав за потрібне або непотрібним що то прибрати або додати в набір, якщо вважатиме наприклад невигідною послугою або незатребуваною.

Тому: як правило готелі високого рівня не урізують свою формулу all inclusive, а навпаки вносять різноманітність. Але все ж навіть якщо ви були в минулому році або знайомі порекомендували перевірену готель, варто перед поїздкою порадитися з фахівцем, менеджером в турагентстві, а може змінилася адміністрація готелю або він просто «зіпсувався»?ультра все включено

Як же правильно вибрати All inclusive?

Звичайно принцип чим дорожче тим краще сюди підходить. Відповідно чим вище рівень готелю, тим якісніше і різноманітніше буде і харчування та послуги на території. Можна не сумніватися що в готелі вартістю 10-20 доларів на добу, хорошого нічого не буде.

Можна визначити кілька показників, для сімейного відпочинку наприклад, буде актуально щоб в списку послуг було дитяче меню, свіже вичавлені соки, фреші, так само дитячі ліжечка і стільчики важливе доповнення для комфортного відпочинку з дітьми. Є сенс уточнювати в турагентстві наявність дитячого клубу, няні в готелі. Де будуть займатися з різними віковими групами дітей.

Якщо ж ви молоді люди і налаштовані на активний відпочинок, варто перед покупкою путівки поцікавитися про наявність тенісного корту, чи є оплата за освітлення у вечірній час наприклад і т.д. Щодо активностей на пляжі більшість готелів все надає безкоштовно, однак моторні види спорту - вимагають оплати. Іноді, в рідкісних випадках, готелі ставлять додаткову плату навіть за напої в барі на пляжі, хоча за всіма іншими барам все безкоштовно.

На закінчення скажемо, не варто зловживати величезною різноманітністю все включено, надмірне вживання напоїв і інших позицій all inclusive, може негативно відобразитися на вашому здоров'ї, а як наслідок і якості відпочинку в цілому.

Contacts

Контакти

Турагентство "ТурПошук"
Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А, оф. 913

+38(044)227-02-67
+38(050)214-89-96
+38(093)873-47-78
+38(068)859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00