ОАЕ

Об'єднані Арабські ЕміратиОб'єднані Арабські Емірати - це батьківщина «чорного золота» і одна з найбільш багатих держав у світі, країна, де втілені в життя останні досягнення самих передових технологій. На сьогоднішній день ОАЕ одна з найбільш відвідуваних туристичних країн у світі, справжнє диво, що поєднує в собі невформатну природу, відмінний сервіс, гостинність і відмінні можливості для відпочинку.
Відпочинок в ОАЕ - це яскраве сонце 360 днів в році і прекрасні чисті пляжі, на яких ніколи не буває занадто багато людей. Для любителів гострих відчуттів - подорож в пустелю і катання на лижах по піску. Поціновувачам історії ОАЕ може запропонувати відвідування легендарних пам'яток, яке зробить відпочинок в Еміратах не тільки приємним, але і пізнавальним. Тури в ОАЕ, безсумнівно, зачарують Вас своїм неповторним колоритом і традиційною арабською розкішшю.


Географія

Федеративна держава Об'єднані Арабські Емірати розташовується в східній частині Аравійського півострова. На півночі територія ОАЕ омивається водами Перської затоки, на сході - водами Оманської затоки. Найближчі сусіди ОАЕ - Катар, Султанат Оман і королівство Саудівської Аравії. Територія Об'єднаних Арабських Еміратів становить 83 600 квадратних кілометрів. Більшу частину території ОАЕ займає одна з найбільших пустель світу - Руб-ель-Халі, де висота дюн може досягати 200 метрів.

Населення

Населення становить приблизно 2,4 мільйона чоловік, одна четверта частина представлена арабами, яким виключне право на підданство. Приблизно дві третини населення Об'єднаних Арабських Еміратів складають переселенці з Пакистану, Ірану та Індії.

Часовий пояс

Місцевий час в ОАЕ по відношенню до Києва зміщено на дві години вперед. При переході на літній час (остання неділя березня - остання неділя вересня) випередження становить один годину.

Клімат

ОАЕ розташовані в зоні субтропічного сухого клімату. Майже цілий рік тут спостерігається безхмарне небо. В середньому спостерігається лише п'ять дощових днів в році. На думку туристів і кліматологів, найбільш вдалий час для відпочинку - це період з жовтня по травень. Температура повітря в даний період часу становить плюс 18 - 35 градусів за шкалою Цельсія, а в лютому іноді бувають короткочасні дощі. Такі умови є найбільш сприятливими для відпочинку європейських туристів. У літні місяці тут спостерігається підвищена вологість і дуже висока температура повітря (до +50 градусів за Цельсієм). Це треба враховувати при придбанні путівки в ОАЕ.

Религія

В Об'єднаних Арабських Еміратах іслам є державною релігією. Тому перш, ніж відправлятися на відпочинок в ОАЕ, треба ознайомитися з місцевими звичаями і законами. На території готелю правила поведінки і форма одягу є досить вільними, але при виході в місто, особливо в квартали, де в основному проживає арабське населення, бажано не одягати шорти і відкриті майки. У цьому випадку не варто робити знижку на те, що в ОАЕ погода дуже жарка.

Мова

Крім офіційної мови, яким вважається арабську мову в ОАЕ, в Еміратах поширеними мовами є хінді, фарсі, урду та, звичайно, англійська.

Валюта

Дирхам - це основна грошова одиниця ОАЕ. Розмінною монетою є филс, при цьому в один дирхам дорівнює 100 філсам. Використовуються банкноти наступного номіналу: 5, 10, 20, 50, 100, 200 і 500 дирхам. Також в обігу знаходяться монети номіналом один і п'ять дирхам. Як дрібної розмінної монети використовуються монети номіналом 25 і 50 філсів. Крім місцевої валюти практично у всіх готелях, магазинах, на ринках приймаються в якості оплати американські долари.

Митні правила

Існують певні заборони на ввезення в деяких товарів. Не дозволяється ввозити відео- і друковану продукцію, в якій містяться хоча б найменші елементи еротики, а також журнали і відеопродукцію, які можуть бути сприйняті як недружні по відношенню до держави ОАЕ, а також ображають мусульманську релігію. Митні служби мають право вилучати для перегляду відеокасети, журнали та іншу друковану продукцію. Заборонено ввезення в ОАЕ будь-яких наркотичних засобів і зброї, а для громадян країни заборонено ввезення будь-яких спиртних напоїв. Іноземним туристам дозволяється провозити з собою по 2 літри вина і міцних напоїв (виняток становить Шарджу - дозволений ввіз тільки 2 літрів одного з названих напоїв), з тютюнових виробів можна ввозити 2 кг тютюну, 2 тисячі сигарет або 400 штук сигар. Духи і одеколон рекомендується брати з собою в маленькій упаковці (не більше 150 мл). За місцевими законами ОАЕ спиртні напої подаються тільки в барах і ресторанах готелів і аеропорту. Що стосується валюти, то її можна ввозити і вивозити з країни в будь-яких кількостях.

Contacts

Контакти

Турагентство ТурПошук
Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А, оф. 913

+38(044) 227-02-67
+38(050) 214-89-96
+38(093) 873-47-78
+38(068) 859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00