Гарячі тури

Тут завжди можна знайти кілька цікавих гарячих путівок на відпочинок. Варто відзначити, тури оновлюються постійно - тому у вас є можливість дізнаватися про найсвіжіші новинки першим. Більше варіантів і всі подробиці, як і коли краще купити горящий тур вам завжди допоможе менеджер по телефону або особисто у нас в офісі

searching

Гарячий тур - що це таке?

Далеко не кожен розуміє що означає даний туристичний термін. Багато сприймають це поняття тільки як дешева ціна на бажану для себе пропозицію. При тому що кожен закладає в це більш зрозумілий для себе сенс. Нерідко можна почути від клієнта що потрібно підібрати щось  горяще на осінні канікули (через 2 місяці наприклад), на новорічні свята (через пів року) або на травневі вихідні. Звичайно ж це трохи спотворює саме поняття гарячої путівки. Не будемо заперечувати, що дане поняття є більш маркетинговим кроком ніж неординарною і незвичайною подією. Так давайте ж розберемося по суті, що ж воно цей заповітний і часом незбутній продукт - самий гарячий тур.
Як і само собою мається на увазі з назви, знайти путівку за пів року яка буде горіти - то сама собою суперечить змісту. Щоб зрозуміти суть потрібно задуматися в саме слово - гарячий тур з Києва, наприклад. Це означає що до вильоту залишається зовсім мало часу і його важко продати туроператору за стандартною вартістю і тими або іншими методами доводиться активізувати попит на певну дату, що виявилась не найпопулярнішою. У підсумку виходить що на конкретний турпакет, з певними умовами на проживання, тривалість, харчування знижується вартість. Як правило за пару днів до вильоту, наприклад відпочинок на завтра або післязавтра. Всі прайси, де залишилися місця на авіапереліт значно оптимізують і виходить більша привабливість пропозиції для туриста. Варто відзначити і можливо розчарувати певну категорію мандрівників - переважно подібні варіанти з'являються лише по потоковим напрямками, де є чартерні рейси в великих обсягах. Тут варто виділити літні напрямки Туреччина, Єгипет, Кіпр, Греція, Туніс, ОАЕ, Іспанія, Чорногорія, Болгарія - присутні великі польотні програми. Не будемо приховувати що на ціну впливає передусім здешевлення авіаперельоту, тому як місця в літаках на чартери заповнювати потрібно за всяку ціну.

Так коли ж ловити палаючу ціну на тур?

Як би того нам не хотілося, але за пів року до вильоту не можна купити гарячий тур. Щоб вам не говорили то не є правдою. Путівки завчасно за зниженими цінами продаються по акції раннього бронювання, але це трохи інша історія і про неї ми розповімо окремо. А поки поговоримо, скільки ж реально потрібно часу перед вильотом щоб непрогадати. Багато що залежить від країни, куди ви плануєте летіти. Наприклад влітку по найпопулярнішому напрямку Туреччина, де вильоти щоденні і в великих кількостях, зловити гарячку можна за один - два дні, максимально цей термін розтягується до семи днів (тиждень до вильоту). Наша команда турагентства TurPoisk рекомендує почати підбір варіантів готелів за півтори - два тижні, до бажаної дати поїздки, щоб намітити собі чіткі рамки і бути готовим до оперативного оформлення. Такі ж терміни будуть характерні і для Єгипту в зимовий період. Менш потокові країни, особливо з далеких перельотом, наприклад Шрі-Ланка, Таїланд, Китай (о. Хайнань) мають свої особливості, терміни заповнюваності та продажу за зниженою вартістю трохи розтягуються, від декількох днів до 7-10 діб.

Знайти палаючі на сайті ТурПошук дуже легко

Останнім пунктом в рекомендаціях кожному туристу буде кілька порад в пошуку і підборі варіантів горящих по всим туроператорам. На цій сторінці турфірми TourPoisk в автоматичному режимі формуються пропозиції щодо основних напрямів від усіх компаній України. Запорука  актуальності - це оновлення онлайн всіх спецпропозицій від кожного туроператора. Зручний помічник в цьому нелегкому завданні для кожного мандрівника, незалежно від досвіду і наполегливості. Якщо ви точно знаєте що вам потрібно або не виходить вирішити куди поїхати, ми рекомендуємо звернути увагу на гарячі тури і путівки розміщені на сайті турагентства TurPoisk. Тільки у нас зібрані спецпропозиції, акції від всих туроператорів на одному сайті, ТАК - саме так, не потрібно більше дивитися і шукати варіанти по всіх компаніях, моніторити ціни. Купити путівку можна не виходячи з дому онлайн, або по-старому безпосередньо у нас в офісі на вул. Кирилівська 160 (вул. Фрунзе 160), додатково ви отримаєте корисні поради та коментарі наших фахівців.

Contacts

Контакти

Турагентство ТурПошук
Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А, оф. 913

+38(044) 227-02-67
+38(050) 214-89-96
+38(093) 873-47-78
+38(068) 859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00