Крит

Гарячі путівки на Крит з Києва з прямим авіа перельотом вже в ціні, можна знайти тури для двох з все включено на сайті ТурПошук


Крит

Найбільш популярний і затребуваний острів серед Грецького архіпелагу. Багатий культурною та історичною спадщиною, має гарне розташування і непогані характеристики для активного туристичного маршруту. З давніх-давен це місце вважається батьківщиною Зевса, початок бере мінойска цивілізація і всім відомий лабіринт з давньогрецьким чудовиськом Мінотавром. Комфортно буде кожному, незалежно від вимог до відпочинку на Криті, як любителям пізнавального дозвілля зі старожитностей, так і любителям повалятися на піщаному пляжі в променях сонця. На території острова можна виділити кілька основних курортних містечок. Найбільший це звичайно Іракліон, з основним аеропортом на острові, великими палацами мінойської культури, лабіринтом Мінотавра, фортецями і фонтанами. Ретімно - можна назвати самою душею острова, найбільш добре зберігся з давніх часів у вигляді мощених вулиць, мечетей і церков середньовіччя - найбільш привабливий серед туристів курорт на Криті. Лассіті - досить дорогий і фешенебельний курорт, з прекрасними пляжами і дорогими готелями, варто відзначити тут солоне озеро Вулісмені - як основну пам'ятку. Західну частину займає Ханья, найбільш зелена і дуже насичена старожитностями місцевість, безліч фортець, храмів, приголомшливі можливості для активного відпочинку на Криті молодим людям удвох по гарячій путівці. Тури на Крит влітку це супер умови для відпочинку на пляжі сімейним парам з дітьми різного віку, кількість і різноманітність бухт, відокремлених пляжів і умов для релаксу біля моря просто не злічити.

Пошук кращого палаючого туру на Крит в будь-який момент доступний тут:


Забронювати палаючий тур на Крит можна на сайті TurPoisk онлайн, підбір актуальних цін на всі готелі з авіаперельотом доступні в системі в будь-який час доби. Турагентство ТурПоіск гарячих турів на Крит від всіх туроператорів на одному сайті.

Contacts

Контакти

Турагентство ТурПошук
Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А, оф. 913

+38(044) 227-02-67
+38(050) 214-89-96
+38(093) 873-47-78
+38(068) 859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00