Греція

greeceНа землі Греції, як ніде в світі, зосереджена така велика кількість пам'яток історії, що навіть швидкий огляд всіх визначних пам'яток країни може зайняти кілька років. Родина великих античних цивілізацій, земля, по якій прокотилися хвилі переселення безлічі народів, один з центрів християнства і один з кращих курортних районів Європи - все це характеризує країну як один з найпривабливіших туристичних регіонів світу. А прекрасні погодні умови, безліч островів і достаток мальовничих морських узбережь, робить Грецію буквально культовим місцем відпочинку у мільйонів гостей з усього світу.

Греція єдина країна, яка славиться своєю великою античною історією. Вона вабить туристів і зачаровує своїм минулим островів Родосу, Криту і Корфу. А також привертає чудовими пляжами, безтурботністю і привітністю греків. Стародавня Греція є популярним місцем відпочинку в Європі серед туристів, всі хочуть на відпочинок в цю країну. Чудові погодні умови, прекрасні пляжі, мальовничі острови які розташовані в Середземному морі - все це і звичайно ж привабливі ціни на відпочинок в Греції, роблять напрямок понад затребуваним. Побувати тут відвідати музеї під відкритим небом, відчути атмосферу древньої Еллади, подивитися пам'ятники античності і побачити гору Олімп - житло міфічних богів. У будь-який час року Греція знайде чим вас здивувати.

Географічне положення давньої Греції

У Греції дуже зручне географічне положення на півдні Європи. Вона розташована на південно-східному і південному напрямку Балканського півострова і острова Середземномор'я, які приходяться однією п'ятою її території від загальної площі країни 132 тис. Кв. м .. Найбільші грецькі острови, на які їдуть більшість туристів, є - Родос, Корфу, Крит, Евбея і Лесбос.

Клімат

Клімат субтропічний. Погода влітку тепла, суха, температура +28 +35 С, Взимку снігу немає, дощі, але не дивлячись на це часто світить сонце.

Корисні поради - пам'ятки

Греція це перш за все відпочинок на дуже хороших і чистих пляжах, можливість помилуватися мальовничою природою, взяти участь в безлічі розважальних програм. Всі куточки країни унікальні і не схожі один на одного. Халкідікі, курорт з великим вибором екскурсійних програм, з мальовничою природою і великим вибором готелів. Напрямок ідеально підходить на сімейного відпочинку. Грецькі острови, такі як Родос, Крит і Корфу - більше привабливі будуть для відпочинку молоді та людей старшого віку. У будь-якому випадку на курортах Греції можна знайти готелі як для молоді, так і для сімей з дітьми. Екскурсійні програми по історичних епохах завжди в попиті. На кожному кроці видно сліди минулого. Сама країна зберігає фрагменти античних колон вбудовані в старі стіни, руїни стародавньої фортеці. Тут тісно переплетені між собою середньовіччя і античність, епоха турецької сучасності і панування. Греція прекрасна країна, в неї просто неможливо не закохатися.

Contacts

Контакти

Турагентство ТурПошук
Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А, оф. 913

+38(044) 227-02-67
+38(050) 214-89-96
+38(093) 873-47-78
+38(068) 859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00