Хургада

Тури в Хургаду з Києва, відпочинок в Хургаді, самі гарячі тури і путівки в Хургаду Єгипет з ТурПошук


хургада в египті

Хургада в Єгипті - це курорт який поєднує місцевий колорит і кращі умови для відпочинку на Червоному морі. Хороша готельна база, дозволяє вибрати недорогі готелі 3-4 зірки в місті, поруч з гучними тусовками, дискотеками, ринками свіжих екзотичних фруктів. Знайдуться і фешенебельні престижні з високим якісним сервісом готелі 5 *. Гарячі тури в Хургаду є в усі готелі, неважливо від ціни на путівку. Відпочинок в Хургаді вважається більш економічним, вартість на гарячі тури тут трохи нижче, ніж по інших регіонах. Це і приваблює сюди багато туристів з усього світу.

Дуже значним є характерно виражені піщані пляжі. Практично в кожному готелі пологий вхід в море з дрібним пісочком. Це дуже зручно для комфортного сімейного відпочинку з дітьми, пенсіонерів та людей похилого віку. Рифи звичайно ж є, але вони трохи віддалені від берегової лінії, тільки в деяких випадках ближче підходять до пляжу. Характерно для єгипетського відпочинку в Хургаді буде низька вологість повітря. Легкий морський вітерець робить поїздку комфортною навіть у найспекотніші літні місяці.

Кожен хто шукає недорогі путівки, може сміливо вибирати тур в Хургаду. Дивовижне поєднання ціни та якості отримуєте тут. Різноманітні екскурсії запропонують вам місцеві турагенти на кожному кроці, звичайно ж їх можна купити і у гіда від туроператора, але як правило у місцевих вони будуть дешевше, а різниці в основному ніякої. Вибрати звичайно є з чого, тут і древній Луксор і Олександрія, прогулянки на кораблі, дайвінг, прогулянки на верблюдах, сафарі до пустелі на квадроциклах і багато іншого що захопить вас з головою.


Підібрати і знайти дешевий тур в Хургаду на будь-яку дату можна тут:


У нашому агентстві вам допоможуть підібрати хороший готель і замовити гарячу путівку в Хургаду за вигідною ціною. Так само можна з легкістю забронювати путівку з будь-якого міста України, неважливо звідки ви, з Києва, Харкова, Одеси, Львова чи Дніпропетровська. Великий вибір турів в Хургаду, забезпечує найкращі ціни від всіх туроператорів. Ми все порівнює і даємо вам можливість купити за найдешевшою вартістю відпочинок на цьому чудовому курорті Єгипту, під назвою Хургада.

З нами завжди можна вигідно і недорого купити путівки в Хургаду, постійно в наявності доступні гарячі і тури по ранньому бронюванню, в нашому турагентстві ТурПошук кращі ціни по всім туроператорам.

Contacts

Контакти

Турагентство ТурПошук
Україна, Київ - 04073
вул. Кирилівська 160 А, оф. 913

+38(044) 227-02-67
+38(050) 214-89-96
+38(093) 873-47-78
+38(068) 859-53-55

infotourpoisk.com.ua

Пн-Пт: 10.00 - 18.00